18.09.2010 20:10 - Добруджа записа пето поред равенство
Автор: zapalqnko22 Категория: Спорт
Прочетен: 574 Коментари: 0 Гласове:
0

imageДобруджа продължава серията си от равенства. Днес “жълто-зелените” записаха нулево реми с Доростол на стадион “Дружба”. Момчетата на Диян Божилов трябва да съжаляват за пропуснатите три точки, след като имаха достатъчно положения за гол, най-вече през втората част. През първото полувреме добруджанци рядко успяваха да стигнат до голова ситуация. Все пак в 30-та минута след изпълнение на корнер, удар на Недко Ангелов с глава бе избит от бранител на Доростол от голлиния. След почивката Божилов предприе няколко смени, които раздвижиха играта в нападение. В 55-та минута Явор Колев с глава прати топката на сантиметри край вратата. В 61-та минута гостите създадоха единствената си голова ситуация в мача. Дамянов стреля, Николов боксира, а след това спаси и добавката на Ченешков. Последните 20 минути Добруджа изцяло пренесе играта в половината на гостите, но така и не стигна до гол. Най-фрапантният пропуск в мача дойде в 87-та минута. Симеонов пусна топката към Недко Ангелов, който от 3-4 метра “подари” топката в ръцете на вратаря Димов. Така Добруджа записа пето поред равенство и макар и само с една загуба до момента има само 8 точки в актива си. По време на мача “жълто-зелената” агитка опъна транспарант с надпис “Уважаеми общинари, защо се покрихте?”. Гостите от Силистра бяха подкрепяни от трийсет фена.

Тагове:   Добруджа,